Xiaomi
Mi 8
Naše značky
Filtrovat
Naše modely
Filtrovat
Plně funkční
Testováno podle kontrolního seznamu o 50 bodech
Nabíjecí kabel je součástí
Kabel je součástí balení. V dalším kroku si můžete přidat lepší nabíječku.
Záruka a právo na reklamaci
3letá reklamační lhůta podle zákona o ochraně spotřebitele. Kromě toho nabízíme záruku na 12 měsíců.
Nezablokovaný
Používejte libovolného operátora.
Dobrá baterie
Stav baterie je vždy v dobrém stavu.
14 dní na vrácení
V obchodě i online. Úplné podmínky
Co říkají naši zákazníci
Popis Mi 8
Design a kvalita zpracování
Aby bylo dosaženo elegantního a odolného designu, je Xiaomi Mi 8 vybaven ochranným sklem jak vpředu, tak vzadu (Gorilla Glass 5) a rámem z hliníku řady 7000. Díky rozměrům 154,9 × 74,8 × 7,6 mm a hmotnosti 175 g je praktický a snadno ovladatelný.
Velký a jasný displej
Mobil má velký 6,21palcový Super AMOLED displej, který poskytuje poměr obrazovky k tělu přibližně 83,8 %. Díky podpoře HDR10 a rozlišení 1080 × 2248 pixelů (~402 PPI hustota) displej poskytuje jasné, živé obrázky s hlubokou černou a vysokým kontrastem, ideální pro sledování filmů nebo hraní her.
Výkon a interní paměť
Xiaomi Mi 8 je poháněn výkonným čipsetem Qualcomm SDM845 Snapdragon 845 (10 nm) a procesorem Octa-core (4 × 2,8 GHz Kryo 385 Gold & 4 × 1,8 GHz Kryo 385 Silver). Telefon je dostupný v několika modelech, kde se interní paměť pohybuje mezi 64GB, 128GB a 256GB a RAM paměť mezi 6GB a 8GB. Upozorňujeme, že není k dispozici žádný slot pro paměťovou kartu.
Vynikající zážitek z fotoaparátu
S duálním 12MP hlavním fotoaparátem, který disponuje jak dual pixel PDAF, tak i 4-osou OIS, a teleobjektivem pro 2x optický zoom, můžete pořizovat fantastické fotografie za všech světelných podmínek. Přední kamera s rozlišením 20 MP také umožňuje pořizovat jasné a ostré selfie. Fotoaparát má rovněž funkce jako Dual-LED blesk, HDR a panorama.
Výdrž baterie a možnosti nabíjení
S lithium-polymerovou baterií o kapacitě 3400 mAh, která není vyměnitelná, má Xiaomi Mi 8 dobrou výdrž baterie. Telefon také podporuje rychlé nabíjení s výkonem 18W, což umožňuje rychlé nabití baterie, když začne být nízká.
Moderní komunikační technologie
Telefon podporuje Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA a Bluetooth 5.0, A2DP, LE, aptX HD. Disponuje také NFC pro snadné párování s jinými zařízeními a bezkontaktní platby. Navíc má USB Type-C pro rychlý přenos dat a nabíjení.
Bezpečnost a pohodlí
Xiaomi Mi 8 má několik vestavěných senzorů pro zvýšení bezpečnosti a pohodlí. Tyto zahrnují Infrared Face ID a čtečku otisků prstů umístěnou na zadní straně zařízení. Kromě toho telefon obsahuje akcelerometr, gyroskop, senzor přiblížení, barometr a kompas.
Barevné možnosti
Xiaomi Mi 8 je k dispozici v několika různých barvách, takže si můžete najít tu, která nejlépe vyhovuje vašemu osobnímu stylu. Vyberte si mezi černou, modrou, bílou a zlatou, abyste odpovídali svému vkusu.
Technické specifikace Mi 8
| Podpora 5G | Ne |
|---|---|
| Rok uvedení | 2018 |
| Kapacita baterie | 3 400 mAh |
| Nabíjení (kabel) | 18 W · QC4 |
| Nabíjení (bezdrátové) | Ne |
| Velikost displeje | 6,2 " |
| Technologie displeje | Super AMOLED |
| Hmotnost | 175 g |
| Rozměry (š × v × h) | 74,8 × 154,9 × 7,6 mm |
| Nabíjecí konektor | Usb type-c |
| Paměťová karta | Ne |
| Přední fotoaparát | 20 MP |
| Zadní fotoaparát | Teleobjektiv 12 MP |
Přihlaste se k
našemu newsletteru!
Získejte novinky, slevové kódy, nabídky a mnoho dalšího. Odběr můžete kdykoliv zrušit.